Кріплення Фотоскла

Кріплення Фотоскла дуже важливий і відповідальний процес. Якщо розглядати кріплення на пам'ятник, безпосередньо на гранітну або мармурову плиту, то тут може бути кілька варіантів:

В ніше

В ніше

На поверхні пам'ятника

На поверхні пам'ятника

На виносні кріплення

На виносні кріплення

Кріплення в нішу

Це заглиблення в плиті. При цьому відстань між фотосклом і каменем має бути не менше 5 мм з усіх боків. Це необхідно для того щоб на скло не здійснювався постійний тиск в зимовий період і при перепаді температур, коли камінь і скло мають властивість розширюватися і стискатися. При монтажі скла в нішу важливо правильно вибрати силікон для фіксації та закриття швів. Ми рекомендуємо використовувати силікон Soudal Fix ALL.

Також кріпиться kristal 1 гранітна або бронзова рамка. В цьому випадку кріплення скла відбувається аналогічно з монтажем в нішу.Кріплення на виносні кріплення

Для цього виду кріплення в Фотосклі необхідно просвердлити отвори. Про це потрібно попередити менеджера при замовленні! У нашому магазині Ви можете купити сталеві кріплення. Також можемо запропонувати кріплення з бронзи від італійського виробника. При монтажі скла на виносні кріплення потрібно простежити, щоб скло не торкалося металу. У кріпленнях передбачені силіконові прокладки на лицьову і зворотну сторону скла, шпильку яка входить в отвір в склі потрібно обмотати сантехнічної стрічкою.

fum1

Монтаж на поверхню пам'ятника

Найпростіший варіант кріплення - це просто приклеїти Фотоскло на силікон до поверхні пам'ятника. Даний спосіб зручний, якщо пам'ятник вже встановлено на кладовищі і розмір скла невеликий, тоді воно не зміститься під власною вагою. Це прекрасний спосіб оновити пам'ятник або ж приховати Фотосклом старий вибитий на камені портрет. У разі, якщо потрібно додати на існуючий пам'ятник додаткове ім'я, також можна замовити скло з написами та датами і прикріпити його поверх гравіювання.

Залишилися питання? Задайте їх нашому фахівцеві