FotosklО - це унікальна запатентована технологія виготовлення портретів або будь-яких інших зображень на багатошаровому склі.

Фото в склі - виготовляється шляхом запікання під високим тиском і температурою зображення надрукованого на склі та загартованого під УФ лампами. Не варто цю технологію плутати зі "склеюванням", оскільки у склеєному склі потрібно закривати торці від вологи, інакше вони запотіють або розійдуться. Так званий «склопакет» теж не вбереже фотографію від впливу часу - фото пожовтіє і втратить форму.

Наша ж фотографія на склі може бути використана в пам’ятках з відкритими торцями або інших конструкціях, які піддаються впливу температур, сонця і вологи. Всього цього фотографія в склі НЕ БОЇТЬСЯ!

У фотосклі використовуються фарби, які в процесі виготовлення вже проходять УФ і термообробку.

Остерігайтеся підробок! Наше виріб має водяний знак FotosklO

Процес виробництва
 • process
  Етап 1
  Обробка фотографії з урахуванням побажань замовника і вимог друку
 • arrow
 • process
  Етап 2
  Порізка скла потрібної форми і товщини
 • arrow
 • process
  Етап 3
  Друк зображення на склі
 • arrow
 • process
  Етап 4
  Загартування зображення УФ лампами
 • arrow
 • process
  Етап 5
  Процес герметизації фото між склом під високим тиском і температурою понад 140 градусів
 • arrow
 • process
  Етап 6
  Обробка торця виробу. Видача твору мистецтва Замовнику і отримання ще одного задоволеного клієнта :)
butt
Торець

Торець Фотоскла завжди герметичний і не боїться вологи!

У разі кріплення скла на виносні кріплення або безпосередньо на поверхню пам'ятника ми рекомендуємо замовити додаткову послугу - полірування торця. Це не впливає на якість або герметизацію виробу, а є естетичної складовою і робить торець скла абсолютно гладким.

Ще одна додаткова опція, яку можна додати при замовленні скла - це фасет. Фасет на лицьовій стороні Фотоскла теж робить виріб більш витонченим і надає плавних форм. Якщо Ви хочете FotosklO з поліруванням торця і фасетів - про це потрібно попередити менеджера при замовленні!

mount
Кріплення

Кріплення Фотоскла дуже важливий і відповідальний процес. Якщо розглядати кріплення на пам'ятник, безпосередньо на гранітну або мармурову плиту, то тут може бути кілька варіантів:

 • в нішу (заглиблення в плиті). При цьому відстань між фотосклом і каменем має бути не менше 5 мм з усіх боків. Це необхідно для того щоб на скло не здійснювався постійний тиск в зимовий період і при перепаді температур, коли камінь і скло мають властивість розширюватися і стискатися. При монтажі скла в нішу важливо правильно вибрати силікон для фіксації та закриття швів. Ми рекомендуємо марки силікону Soul Silirub 2 і Sika flex 11.
 • на виносні кріплення. Для цього виду кріплення в Фотосклі необхідно просвердлити отвори. Про це потрібно попередити менеджера при замовленні! У нашому магазині Ви можете купити сталеві кріплення німецького виробника Ninox. Також можемо запропонувати кріплення з бронзи від італійського виробника Coggiati. При монтажі скла на виносні кріплення потрібно простежити, щоб скло не торкалося металу. У кріпленнях Ninox передбачені силіконові прокладки на лицьову і зворотну сторону скла, шпильку яка входить в отвір в склі потрібно обмотати сантехнічної стрічкою.
 • ще один вид кріплення фотоскла - це гранітна або бронзова рамка. В цьому випадку кріплення скла відбувається аналогічно з монтажем в нішу.
 • і найпростіший варіант кріплення - це просто приклеїти Фотоскло на силікон до поверхні пам'ятника. Даний спосіб зручний, якщо пам'ятник вже встановлено на кладовищі і розмір скла невеликий, тоді воно не зміститься під власною вагою. Це прекрасний спосіб оновити пам'ятник або ж приховати Фотосклом старий вибитий на камені портрет. У разі, якщо потрібно додати на існуючий пам'ятник додаткове ім'я, також можна замовити скло з написами та датами і прикріпити його поверх гравіювання.
quality
Знак якості

На всіх наших виробах ми ставимо знак якості. Це напис FotosklO в правому нижньому кутку на фотографії. По-перше, це дає підтвердження замовнику, що він отримав оригінальний виріб FotosklO. По-друге, це підтвердження для нас в разі гарантійної заміни. Тільки FotosklO дає гарантію 25 років і виписує цей гарантійний талон.

patent
Патент

Використовувана нами технологія є запатентованою. Всі фахівці проходять необхідне навчання. Що допомогло нам накопичити велику кількість позитивних відгуків клієнтів.

Гарантия Фотостекло

FOTOSKLO (Фотоскло) надійна гарантія - було підтверджено лабараторно!

  имени 1Одна з перших робіт майстерні FOTOSKLO. Вона встановлена ​​на Байковому кладовищі в 2008 році і з тих пір на якість фотографії нічого не вплинуло.

Відео знято 01.09.2020 року і ви можете самі переконається в якості нашої роботи. Фотографія не вигоріла і не запітніло скло. Немає ніяких пошкоджень від погодних умов. Портрет в склі виглядає як новий.

 home ispcenter1Фотоскло (фотографії в склі) пройшла лабораторне дослідження, де проводили різного роду випробування.

icon 4 Температурні випробування від -45°С до +100°С

icon 4Ультрафіолетове випромінювання

icon 4 Вологостійкість

"Після 36 циклів кліматичний випробувань (ультрафіолетове випромінювання, заморожування до -40 °С, нагрівання до +100°С, вологостійкість протягом 14 днів при температурі + 50°С) відповідають 61 році експлуатації."

Після всіх цих випробувань Фотоскло не має жодного дефекту, відколів, тріщин, механічних пошкоджень, недоліків зовнішнього вигляду.

Вибираючи нас, Ви отримуєте гарантію 25 років, а не порожні обіцянки.

Lab mini 3 Lab mini 3 Lab mini 3

Залишилися питання? Задайте їх нашому фахівцеві
Приклади пам'ятників

Ми впевнені, що завдяки Фотосклу пам'ятник буде дуже вигідно відрізнятися від сірих похмурих позбавлених смаку гранітних плит, якими заповнені кладовища!

  Пам'ятник військовому з фотоскломПам'ятник для жінки з фото під скломПам'ятник з колонами та фото у скліСімейний пам'ятник на трьох з фото у склі

Дивитися всі роботи