Image

Зазвичай її називають тимчасову табличку на могилу, проте ми виготовляємо таблички на ніжках за технологією FOTOSKLO. І вони зовсім не тимчасові, тому що на них поширюється така ж гарантія як на фотоскло (фото у склі) 25 років. Після того, як табличка відстоїть рік, її навіть можна використовувати у пам'ятнику, зробивши нішу. Тобто у вас вже буде готовий портрет із написом для пам'ятника (у разі бюджетного варіанту пам'ятника).

Ритуальна табличка включає в себе
кольорове фото, ім'я та дати, а також епітафію

Що являє собою табличка на ніжках за технологією FOTOSKLO. Це загерметизоване зображення між двома шибками. Зображення може бути будь-яким. Однак найчастіше, якщо ми говоримо про ритуальну табличку чи тимчасову табличку – це портрет, прізвище, ім'я, по батькові та дати.

Табличка на могилу фотостекло

Табличка на могилу фотостекло

Така табличка буде прекрасною альтернативою металевим табличкам на цвинтарі або табличкам з керамограніту або табличкам на хрест. Також табличку з фотоскла можна прикріпити на хрест. Для цього ми можемо просвердлити два отвори і на металеві кріплення вона прикручується на хрест. Або ж елементарно приклеюється на силікон.

Image

У вартість набору входить:

Фотоскло 30*40
Ніжки: 2шт * 0,75 см
Колір чорний
Макет фото до 2х правок


Ціна від 4200 грн.

 

 

Залишилися питання? Задайте їх нашому фахівцеві

Також ми пропонуємо засипку, місця поховання, мармурову гальку.

Image

Грунт готують за спеціальною технологією і потім засипають білі камінці. І виходить красиво та акуратно. Також ставиться табличка, і цілком акуратне місце може почекати не один рік до моменту, поки буде готова гранітна або мармурова пам'ятка

Роботи із засипання мармуровою галькою можна зробити самостійно або можна замовити у нас.

Image

Засипання одинарного місця поховання мармуровим щебенем коштує 5500 грн.

 

Сюди входить:
Робота
Витратний матеріал
Мармурова галька

Подвійне місце захоронення коштує 10 000 грн.

Редагувати сторінку