Питання: Якого розміру може бути фотографія в склі?

Відповідь: Фотоскла може бути довільного розміру. Від найменшого 10 х 15 мм. до 2500 х 3000 мм.

А також, наш виріб може мати будь-яку фігурну форму - овал, купол, серце, коло або виготовлену за лекалом замовника.

 

Питання: Чому ваші фотографії на склі не вигоряють і не намокають?

Відповідь: Фотоскло виготовляється по нашій унікальній технології, яку ми до кінця не розкриваємо. Однак можемо сказати, що саме зображення не схильне до вигоряння, оскільки в процесі друку фарби вже проходять закріплення ультрафіолетом. Від будь-яких атмосферних і погодних умов фотографію оберігає вакуум і полімер, який утворюється між склом під високим тиском і температурою. Ми надаємо гарантію від вигорання і замокання на наші вироби 25 років!

 

Питання: Фотоскло можна розбити?

Відповідь: При бажанні розбити можна все!) Наші вироби не такі тендітні як звичайне скло за рахунок товщини і багатошаровості, однак схильні до механічних пошкоджень (до речі, на це Гарантія не поширюється). Тому монтаж і транспортування фотоскла повинні здійснюватися акуратно і професійно. Також в якості додаткової послуги пропонується заміна звичайного скла на загартоване скло. Wе здорожує виріб, але і робить його міцнішим в кілька разів.

Ми проводили експеримент на міцність фотоскла: взяли гранітну плиту і звичайне (не загартоване) фотоскло, поклали на землю і з висоти 1 метр кидали невеликий гранітний брусок... У результаті гранітна плита після першого удару дала скол, а фотоскло витримало 3(!!!) удари і на третьому пішла невелика тріщина.

Підсумовуючи можна сказати, що якщо захотіти зіпсувати пам'ятник, то можна розбити і граніт, і фото в склі. Однак якщо не псувати фотоскло спеціально, то такий портрет буде стояти довгі роки, як уже стоїть у багатьох наших замовників.

 

Питання: Що це за технологія така?

Відповідь: Повторимося, що повністю розкрити технологію ми не можемо, так як вона запатентована і т.п. Але, щоб було зрозуміліше, за аналогією робляться бронебійне скло в танках - там використовується 5-6 шарыв скла, у нас же тільки 2.

 

Питання: Як кріпити портрет в склі?

Відповідь: фотоскла можна кріпити різними способами, в залежності від конструкції пам'ятника:

    • в вирізану в камені нішу на силікон, при цьому, бажано, щоб фото на склі не стикалося з каменем і був прошарок з силікону. Так, у разі якщо пам'ятник буде давати усадку, ми уникнемо тиску каменю на скло.
    • прямо на поверхню пам'ятника без ніші. В цьому випадку скло має бути не дуже велике, щоб силікон або монтажний клей витримав вагу скла.
    • на виносні кріплення, які можна придбати у нас. Для такого виду кріплення необхідно передбачити отвори в склі. На це потрібно вказати на початку оформлення замовлення.

 

Питання: Чи можете ви виготовити пам'ятник зі скла?

Відповідь: Так. Пам'ятник зі скла, без використання граніту, може бути виготовлений в нашій майстерні. Такі пам'ятники зазвичай мють форму великого фотоскла, товщиною не менше 20мм. Найчастіше такий пам'ятник встановлюється на гранітну тумбу або підставку з прорізаним пазом в який входить фотоскло або ж на спеціальні кріплення-лапи, які тримають пам'ятник і кріпляться на надгробну плиту або підставку.

 

Питання: Яка фотографія може бути використана для фотоскла?

Відповідь: Ми можемо з абсолютно будь-якої фотографії або картинки зробити фотоскло. Більш того, на цю фотографію може бути накладено напис, ініціали або епітафія. Можна на лицьову сторону пам'ятника зробити фотоскло з портретом + фотоскло з написом або об'єднати це в одне скло, а на зворотний бік пам'ятника можна розмістити фотоскло з ликом святих, пейзажами або колаж c фотографіями з життя. Також з фотоскла можна зробити надгробну плиту з віршем або просто красивим зображенням.

 

Питання: Де можна подивитися ваші роботи?

Відповідь: Приклади наших робіт можна побачити в нашому офісі, там же можна замовити і пам'ятник з граніту або мармуру. Наш основний офіс знаходиться в Києві на Осокорках та на Північному цвинтарі (див. Контакти)

Ми співпрацюємо і з іншими майстернями каменю і пам'ятників, тому зразки фотоскла у наших представників, ви можете зустріти практично в будь-якому місті України.

Однак кращий зразок - це уже готовий пам'ятник, який стоїть на кладовищі. Тому можна побачити наші роботи на Байковому кладовищі, Лісовому кладовищі, Берковецькому, Південному та інших кладовищах України.

Ми запрошуємо до співпраці виробників пам'ятників і гранітні майстерні.